64XR100KLF on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 275
Nidec Components
Varastossa: 570
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 90
Varastossa: 190
100 kOhms 0,25W, 1/4W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 12.0 Kierros Sivupuolen säätö
64XR100KLF
DigiKeyn tuotenumero
987-1585-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
64XR100KLF
Kuvaus
TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
64XR100KLF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
TT Electronics/BI
Kierrosten lukumäärä
12.0
Sarja
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Pakkaustapa
Putki
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
100 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,250" x 0,165" pinta (6,35mm x 4,19mm)
Toleranssi
±10%