MFBW1V2012-102-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MFBW1V2012-102-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MFBW1V2012-102-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBW1V2012-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MFBW1V2012-102-R
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 800mA 300mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
800mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)