BLM21AG102SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-1041-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1041-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1041-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21AG102SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 600mA 280mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM21AG102SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
280mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
600mA