BLF03VK221SNGD
DigiKeyn tuotenumero
490-BLF03VK221SNGDTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLF03VK221SNGDCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLF03VK221SNGDDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLF03VK221SNGD
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
Tarkka kuvaus
220 Ohms @ 5 GHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 800mA 155mOhm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
155mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 5 GHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
800mA