BLF03RD102GNED
DigiKeyn tuotenumero
490-BLF03RD102GNEDTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLF03RD102GNEDCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLF03RD102GNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLF03RD102GNED
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 2.4 GHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 220mA 1Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLF03RD102GNED -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
220mA
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1Ohm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 2.4 GHz
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,024" lev. (1,00mm x 0,60mm)