BLF03RD501GNED
DigiKeyn tuotenumero
490-BLF03RD501GNEDTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLF03RD501GNEDCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLF03RD501GNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLF03RD501GNED
Kuvaus
FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN
Tarkka kuvaus
500 Ohms @ 2.4 GHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 500mA 360mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLF03RD501GNED -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
500mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
360mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedanssi taajuudella
500 Ohms @ 2.4 GHz
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,024" lev. (1,00mm x 0,60mm)