MP2307DN-LF-Z
DigiKeyn tuotenumero
1589-1576-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1589-1576-1-ND - Cut Tape (CT)
1589-1576-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MP2307DN-LF-Z
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 0,925V 1 Lähtö 3A 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys) avoin juotoskohta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MP2307DN-LF-Z -mallit
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Taajuus - kytkentä
340kHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC-EP
Tulojännite (min.)
4,75V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
23V