29F0318-1SR-10
DigiKeyn tuotenumero
240-2515-2-ND - Rullattu teippi (TR)
240-2515-1-ND - Cut Tape (CT)
240-2515-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
29F0318-1SR-10
Kuvaus
FERRITE BEAD 119 OHM 6SMDS 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
119 Ohms @ 100 MHz 3 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 6-SMD, litteät jalat 6A 10mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
29F0318-1SR-10 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
6A
Valmistaja
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
10mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
6-SMD, litteät jalat
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,165" (4,19mm)
Johtojen lukumäärä
3
Koko/mitat
0,190" pit. x 0,177" lev. (4,83mm x 4,50mm)
Impedanssi taajuudella
119 Ohms @ 100 MHz