MPL-AL5050-5R6
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPL-AL5050-5R6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1589-MPL-AL5050-5R6CT-ND - Cut Tape (CT)
1589-MPL-AL5050-5R6DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPL-AL5050-5R6
Kuvaus
FIXED IND 5.6UH 6.8A 20 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
5.6 µH Suojaamaton Valettu Induktori 6.8 A 20mOhm 2-SMD
DC-resistanssi (DCR)
20mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,217" pit. x 0,209" lev. (5,50mm x 5,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
8A