MP2105DJ-LF-Z | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MP2105DJ-LF-Z |
Kuvaus | IC REG BUCK ADJ 800MA TSOT23-5 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 0,6V 1 Lähtö 800mA SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännite - lähtö (min./kiinteä) |
Valm. | Jännite - lähtö (maks.) 6V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Lähtövirta |
Osan tila Ei uusiin suunnitelmiin | Taajuus - kytkentä 1,05MHz |
Aihealue Jännitteenalennus | Synkroninen tasasuuntaaja Kyllä |
Lähdön konfiguraatio Positiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |