MPL-AY3020-2R2
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPL-AY3020-2R2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1589-MPL-AY3020-2R2CT-ND - Cut Tape (CT)
1589-MPL-AY3020-2R2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPL-AY3020-2R2
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 3A 64 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojaamaton Valettu Induktori 3 A 64mOhm 2-SMD, J-johdin
DC-resistanssi (DCR)
64mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
5,3A