MP2105DJ-LF-P
DigiKeyn tuotenumero
1589-1074-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1589-1074-1-ND - Cut Tape (CT)
1589-1074-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MP2105DJ-LF-P
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 800MA TSOT23-5
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 0,6V 1 Lähtö 800mA SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
6V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Taajuus - kytkentä
1,05MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-5
Tulojännite (min.)
2,5V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
6V