0500798000-12-V6
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-12-V6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-12-V6
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Violetti 26 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
26 AWG
Väri
Violetti
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 217
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Varastossa: 388
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Varastossa: 645
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Varastossa: 230
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Varastossa: 110
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Varastossa: 100
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
Varastossa: 0
4" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
5" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
6" PRE-CRIMP 1853 VIOLET