0500798000-12-R6
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-12-R6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-12-R6
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 26 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
26 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Punainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
35,4µin (0,90µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
12,0" (304,8mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 110
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Varastossa: 388
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Varastossa: 645
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Varastossa: 230
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Varastossa: 110
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Varastossa: 100
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1853 RED
Varastossa: 1837
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Varastossa: 1890
4" PRE-CRIMP 1853 RED
Varastossa: 410
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED