0500798000-05-R6
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-05-R6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-05-R6
Kuvaus
5" PRE-CRIMP 1853 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 26 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Johdon paksuus
26 AWG
Väri
Punainen
Pituus
5,00" (127,00mm)
Vaihtoehtoinen väri
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Varastossa: 62
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1853 RED
3" PRE-CRIMP 1853 RED
4" PRE-CRIMP 1853 RED
Varastossa: 410
6" PRE-CRIMP 1853 RED
8" PRE-CRIMP 1853 RED