0500798000-12-A6
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-12-A6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-12-A6
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 26 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
26 AWG
Väri
Oranssi
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 100
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Varastossa: 388
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Varastossa: 645
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Varastossa: 230
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Varastossa: 110
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Varastossa: 110
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Varastossa: 660
4" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Varastossa: 560
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Varastossa: 0
6" PRE-CRIMP 1853 ORANGE