0500798000-12-R8
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-12-R8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-12-R8
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 1852 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 28 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
28 AWG
Väri
Punainen
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 55
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP 1852 BROWN
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
12" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 33
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 770
4" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 78
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED