0500798000-05-R8
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-05-R8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-05-R8
Kuvaus
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 28 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Johdon paksuus
28 AWG
Väri
Punainen
Pituus
5,00" (127,00mm)
Vaihtoehtoinen väri
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Varastossa: 190
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 33
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 770
4" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 78
6" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 416
8" PRE-CRIMP 1852 RED