0500798000-08-R8
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-08-R8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-08-R8
Kuvaus
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 28 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 8,00" (203,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
28 AWG
Väri
Punainen
Pituus
8,00" (203,20mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 1 120
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Varastossa: 30
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Varastossa: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 33
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 770
4" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 78
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED