0500798000-08-L8
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-08-L8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-08-L8
Kuvaus
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 28 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 8,00" (203,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
28 AWG
Väri
Sininen
Pituus
8,00" (203,20mm)
Vaihtoehtoinen väri
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Varastossa: 30
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Varastossa: 0
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
Varastossa: 0
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1852 BLUE
3" PRE-CRIMP 1852 BLUE
4" PRE-CRIMP 1852 BLUE
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
6" PRE-CRIMP 1852 BLUE