0500798000-12-L8
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-12-L8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-12-L8
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 28 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
28 AWG
Väri
Sininen
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
12" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
12" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 55
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1852 BLUE
3" PRE-CRIMP 1852 BLUE
4" PRE-CRIMP 1852 BLUE
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
6" PRE-CRIMP 1852 BLUE