0430310002-12-R4
DigiKeyn tuotenumero
0430310002-12-R4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430310002-12-R4
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 24 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Varastossa: 10
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 20
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED