0430310002-12-A4
DigiKeyn tuotenumero
0430310002-12-A4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430310002-12-A4
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 24 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Oranssi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 20
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Varastossa: 10
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE