0430310002-12-G4
DigiKeyn tuotenumero
0430310002-12-G4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430310002-12-G4
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 24 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Vihreä
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
12,0" (304,8mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 20
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Varastossa: 10
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015G GREEN
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 10
4" PRE-CRIMP A2015G GREEN
5" PRE-CRIMP A2015G GREEN
6" PRE-CRIMP A2015G GREEN