0039000038-12-W9
DigiKeyn tuotenumero
0039000038-12-W9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000038-12-W9
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2064 WHITE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valkoinen 18 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Väri
Valkoinen
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 283
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 790
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 359
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Varastossa: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Varastossa: 0
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 WHITE
3" PRE-CRIMP A2064 WHITE
4" PRE-CRIMP A2064 WHITE
Varastossa: 1
5" PRE-CRIMP A2064 WHITE
6" PRE-CRIMP A2064 WHITE