0039000038-12-G0
DigiKeyn tuotenumero
0039000038-12-G0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000038-12-G0
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 20 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Vihreä
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 404
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Varastossa: 78
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Varastossa: 321
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Varastossa: 260
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Varastossa: 382
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Varastossa: 370
3" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Varastossa: 0
4" PRE-CRIMP A2040 GREEN
5" PRE-CRIMP A2040 GREEN
6" PRE-CRIMP A2040 GREEN