0039000038-12-L9
ML-XT Extraction Video
0039000038-12-L9
DigiKeyn tuotenumero
0039000038-12-L9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000038-12-L9
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 18 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Sininen
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 359
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 790
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Varastossa: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Varastossa: 554
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 1
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE