086-18SMRSM+
DigiKeyn tuotenumero
3157-086-18SMRSM+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
086-18SMRSM+
Kuvaus
HAND-FLEX INTERCONNECT, 18.0 GHZ
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMA 0,086" puolijäykkä kaapeli 18,00" (457,20mm)
Kategoria
2. liitin
SMA-urosliitin
Pituus
18,00" (457,20mm)
Kaapelin tyyppi
0,086" puolijäykkä kaapeli
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Taajuus - maks.
18 GHz
Sininen
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C