086-10SMRSM+
DigiKeyn tuotenumero
3157-086-10SMRSM+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
086-10SMRSM+
Kuvaus
COAX CBL SMA TO SMA 10"
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMA Käsin muotoiltava 0,086 10,000" (254,00mm)
Kategoria
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Valmistaja
Mini-Circuits
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Pituus
10,000" (254,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin tyyppi
Käsin muotoiltava 0,086
Osan tila
Aktiivinen
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA – SMA
Taajuus - maks.
18 GHz
1. liitin
SMA-urosliitin, suorakulma
Väri
Sininen
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C