086-12SMRSM+
DigiKeyn tuotenumero
3157-086-12SMRSM+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
086-12SMRSM+
Kuvaus
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMA Käsin muotoiltava 0,086 12,00" (304,80mm)
Pituus
12,00" (304,80mm)
Kaapelin tyyppi
Käsin muotoiltava 0,086
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Taajuus - maks.
18 GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C