MDT0096A2IS-SPI
DigiKeyn tuotenumero
3086-MDT0096A2IS-SPI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDT0096A2IS-SPI
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 0.96"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri SPI 0,96" (24,38mm) 80 x 160
Kategoria
Näytön diagonaalinen koko
0,96" (24,38mm)
Valmistaja
Midas Displays
Katselualue
10,80mm lev. x 21,70mm kork.