DLC0096AZP01SF-4
DigiKeyn tuotenumero
3190-DLC0096AZP01SF-4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLC0096AZP01SF-4
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 0.96"
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) SPI 0,96" (24,38mm) 80 x 160
Kategoria
Näytön diagonaalinen koko
0,96" (24,38mm)
Valmistaja
DLC Display Co.,Ltd
Katselualue
10,80mm lev. x 21,70mm kork.