E096GA-SW500-N
DigiKeyn tuotenumero
2632-E096GA-SW500-N-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
E096GA-SW500-N
Kuvaus
0.96" TFT SPI HIGH BRIGHTNESS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri SPI 0,96" (24,38mm) 80 x 160
Kategoria
Näytön diagonaalinen koko
0,96" (24,38mm)
Valmistaja
Focus LCDs
Katselualue
10,80mm lev. x 21,70mm kork.