VXM7-9032-25M0000000
DigiKeyn tuotenumero
150-VXM7-9032-25M0000000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-VXM7-9032-25M0000000CT-ND - Cut Tape (CT)
150-VXM7-9032-25M0000000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VXM7-9032-25M0000000
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±20ppm Kiteet 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VXM7-9032-25M0000000 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
MHz-kide
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuus
25 MHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm