HCPL-M601-500E
DigiKeyn tuotenumero
516-3008-2-ND - Rullattu teippi (TR)
516-3008-1-ND - Cut Tape (CT)
516-3008-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCPL-M601-500E
Kuvaus
OPTOISOLTR 3.75KV OPEN COLL 5-SO
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Optoerottimet - logiikkalähtö 10MBd Avoin kollektori, Schottky, pingotettu 3750Vrms 1 kanavainen 5kV/µs CMTI 5-SO
Kategoria
Tiedonsiirtonopeus
10MBd
Valmistaja
Broadcom Limited
Etenemisviive tpLH / tpHL (maks.)
75ns, 75ns
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Nousu/laskuaika (tyyp.)
24ns, 10ns
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,5V
Kanavien lukumäärä
1
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
20mA
Tulot - puoli 1/puoli 2
1/0
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Jännite - erotus
3750Vrms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Yhteismuodon transienttien sieto (min.)
5kV/µs
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulon tyyppi
DC
Pakkaus / kotelo
6-SOIC (0,173", 4,40mm leveys), 5 johtoa
Lähdön tyyppi
Avoin kollektori, Schottky, pingotettu
Valmistajan laitepakkaus
5-SO
Virta - lähtö/kanava
50 mA