PIC16F15313T-I/SN
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F15313T-I/SNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC16F15313T-I/SNCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F15313T-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F15313T-I/SN
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC16F15313T-I/SN -mallit
RAM-muistin koko
256 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 5x10b; D/A 1x5b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)