CGRA4004-G
DigiKeyn tuotenumero
641-1017-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1017-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1017-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGRA4004-G
Kuvaus
DIODE STANDARD 400V 1A DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 400 V 1A Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CGRA4004-G -mallit
Kategoria
Nopeus
Standardielpyminen >500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 400 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
400 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 1 A