PIC12F675-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC12F675-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC12F675-I/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 12F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 1.75Kt (1K x 14) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC12F675-I/P -mallit
Valm.
EEPROM:in koko
128 x 8
Sarja
RAM-muistin koko
64 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 4x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
20MHz
Valmistajan laitepakkaus
8-PDIP
Oheislaitteet
POR, WDT
Pakkaus / kotelo
8-DIP (0,300", 7,62mm)