DSC1124BL2-100.0000T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
100 MHz XO (standardi) HCSL Oskillaattori 2,25V – 3,6V 6-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1124BL2-100.0000T
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1124BL2-100.0000T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1124BL2-100.0000T
Kuvaus
MEMS OSCILLATOR, LOW JITTER, 100
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,25V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
42mA
Valmistajan laitepakkaus
6-CDFN (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Lähtö
HCSL
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)