DSC1124BL3-100.0000
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1124BL3-100.0000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1124BL3-100.0000
Kuvaus
MEMS OSC SO
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) HCSL Oskillaattori 2,25V – 3,6V 6-VDFN
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DSC1124BL3-100.0000 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
2,25V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
42mA
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)