CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Micro Crystal AG
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Micro Crystal AG
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Suora
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
TXC CORPORATION
ECS Inc.
Jauch Quartz
Jauch Quartz
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ei johtoa
CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QA
DigiKeyn tuotenumero
2195-CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QATR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QA -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32.768 kHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (3,2x1,5)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)