ABS07AIG-32.768KHZ-D-T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Abracon LLC
Varastossa: 3 290
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 3 289
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Samankaltainen
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
ECS Inc.
Jauch Quartz
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 80 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Abracon: Who We Are Today
Abracon Automotive Solutions
ABS07AIG-32.768KHZ-D-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ABS07AIG-32.768KHZ-D-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ABS07AIG-32.768KHZ-D-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ABS07AIG-32.768KHZ-D-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABS07AIG-32.768KHZ-D-T
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ABS07AIG-32.768KHZ-D-T -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
32.768 kHz
Taajuustoleranssi
±20ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)