AH-32.768KDZF-T
DigiKeyn tuotenumero
887-1981-2-ND - Rullattu teippi (TR)
887-1981-1-ND - Cut Tape (CT)
887-1981-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AH-32.768KDZF-T
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Pakkaus / kotelo
Taajuus
32.768 kHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (3,2x1,5)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,85mm)