UF80A02-BWHR-L24
DigiKeyn tuotenumero
1570-1767-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UF80A02-BWHR-L24
Kuvaus
FAN AXIAL 80X38MM BALL WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 24VAC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 2 johtoa
Kategoria
Laakerin tyyppi
Pallo
Valmistaja
Mechatronics Fan Group
Tuuletintyyppi
Putkiaksiaali
Sarja
Terminointi
2 johtoa
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE
Jännite – nimellinen
24VAC
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Materiaali - terä
Leveys
38,00mm