FL1P-10NJ-4-R24V
DigiKeyn tuotenumero
458-1836-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FL1P-10NJ-4-R24V
Kuvaus
LED PNL IND RED QUICK CONNECT
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin Punainen 35° 24V 20mA Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Kategoria
Virta
20mA
Valmistaja
Mallory Sonalert Products Inc.
Paneelin aukon muoto
Pyöreä
Sarja
Paneelin aukon mitat
0,394" (10,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Linssin malli
Pyöreä, tasainen yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Millikandelaluokitus
1000 – 1500mcd
Tyyppi
LED
Katselukulma
35°
Lampun väri
Punainen
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Linssin väri
Punainen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50
Luokitukset
AC/DC
Päätuotenumero
Jännite
24V