UF80A02-BWHR
DigiKeyn tuotenumero
UF80A02-BWHR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UF80A02-BWHR
Kuvaus
FAN AXIAL 80X38MM 24VAC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 24VAC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Putkiaksiaali
Valmistaja
Mechatronics Fan Group
Terminointi
2 johtoa
Sarja
Toimintalämpötila
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Pakkaustapa
Irtotavara
Hyväksyjä
CE
Osan tila
Aktiivinen
Paino
0,618 lb (280,32 g)
Jännite – nimellinen
24VAC
Materiaali - kehys
Alumiini
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Materiaali - terä
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Leveys
38,00mm