MS511-20F
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS511-20F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS511-20F
Kuvaus
RF SHIELD 1.512"X2.012" SOLDER
Tarkka kuvaus
RF-suojat Kehys 1,512" (38,40mm) X 2,012" (51,10mm) Juotostina
EDA/CAD-mallit
MS511-20F -mallit
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,256" (6,50mm)
Pituus - yhteensä
2,012" (51,10mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
1,512" (38,40mm)