TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0 |
Kuvaus | XTAL OSC TCXO 48.0000MHZ SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 48 MHz TCXO Leikattu siniaalto Oskillaattori 1,7V – 3,63V 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0 -mallit |
Kategoria | Taajuuden vakaus ±500ppb |
Valm. | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Sarja | Virta - syöttö (maks.) 2mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo 4-SMD, ei johtoa |
Pääresonaattori | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2x1,6) |
Tyyppi | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Taajuus | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,029" (0,73mm) |
Lähtö Leikattu siniaalto | Päätuotenumero |
Syöttöjännite 1,7V – 3,63V |