MS302-10F
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS302-10F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS302-10F
Kuvaus
RF SHIELD 0.744"X1.189" SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-suojat Kehys 0,744" (18,90mm) X 1,189" (30,20mm) Juotostina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MS302-10F -mallit
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,118" (3,00mm)
Valmistaja
Masach Tech Ltd.
Pituus - yhteensä
1,189" (30,20mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
0,744" (18,90mm)