MS110-10F
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS110-10F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS110-10F
Kuvaus
RF SHIELD 0.433"X0.433" SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-suojat Kehys 0,433" (11,00mm) X 0,433" (11,00mm) Juotostina
EDA/CAD-mallit
MS110-10F -mallit
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,110" (2,80mm)
Valmistaja
Masach Tech Ltd.
Pituus - yhteensä
0,433" (11,00mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
0,433" (11,00mm)